Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to af_ZA translation catalogue (394 entries)

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
af_ZA: en

en: Category:
af_ZA: Kategorie:

en: Start Time
af_ZA: Begin tyd

en: Select All
af_ZA: Kies alles

en: Eventbrite Event
af_ZA: Eventbrite Geleentheid ID

en: Select from your existing Eventbrite events
af_ZA: Kies vanuit jou bestaande Eventbrite geleenthede

en: iCal Importer
af_ZA: iCal Invoerder

en: Filter Bar
af_ZA: Filtreer strook

en: organizer
af_ZA: organiseerder

en: venues
af_ZA: plekke

en: venue
af_ZA: plek

en: Organizer Description
af_ZA: Organiseerder Beskrywing

en: Venue Description
af_ZA: Plek Beskrywing

en: Event Organizer Name(s) or ID(s)
af_ZA: Gebeurtenis Organiseerder Naam(e) of ID(s)

en: Event Timezone
af_ZA: Gebeurtenis tydsone

en: Event Excerpt
af_ZA: Gebeurtenis Kenner

en: Click here
af_ZA: Kliek hier

[ctx: log engines]
en: None currently available
af_ZA: Nie huidiglik beskikbaar nie

[ctx: log selector]
en: None currently available
af_ZA: Nie huidiglik beskikbaar nie

en:  (View Full %1$s Description Here: %2$s)
af_ZA: (Besigitg volle %1$se Beskrywing hier: %2$s)

en: Edit Venue
af_ZA: Verander plek

en: Next %s
af_ZA: Volgende %s

en: Previous %s
af_ZA: Vorige %s

en: Next Day
af_ZA: Volgende dag

en: Previous Day
af_ZA: Vorige dag

en: %s Name already exists
af_ZA: %s Naam bestaan alreeds

en: %s Name can not be empty
af_ZA: %s Naam kan nie leeg wees nie

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
af_ZA: Daar was geen resultate gevind vir %1$s in of naby %2$s.

en: There were no results found for %s.
af_ZA: Daar was geen resultate gevind vir %s.

en: There were no results found for %s this month. Try searching next month.
af_ZA: Daar was geen resultate gevind vir die %s in die maand nie. Probeer om deur volgende maand te soek.

en: No %1$s scheduled for %2$s. Please try another day.
af_ZA: Geen %1$s geskeduleer vir %2$s. Probeer 'n ander dag.

en: Events Tickets
af_ZA: Gebeurtenis kaartjies

en: Clear
af_ZA: Maak Leeg

en: Add another %s
af_ZA: Voeg nog 'n %s by

en: Create New %s
af_ZA: Skep Nuwe %s

en: Activate %s
af_ZA: Maak %s netwerk aktief

en:  and
af_ZA:  en

en: Event Tickets
af_ZA: Gebeurtenis kaartjies

en: View %1$s %2$s | View All %1$s %2$s
af_ZA[0]: Besigtig %1$s %2$s
af_ZA[1]: Besigtig alle %1$s %2$s

en: organizers
af_ZA: organiseerders

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: There are no upcoming %s at this time.
af_ZA: Daar is geen opkomende %s op die oomblik nie.

en: View All %s
af_ZA: Besigtig alle %s

en: %s Navigation
af_ZA: %s Navigasie

en: Calendar Month Navigation
af_ZA: Kalender Maand Navigasie

en: %s Tags:
af_ZA: %s sleutewoorde:

en: View As
af_ZA: Kyk na as

en: Event Views Navigation
af_ZA: Gebeurtenis Aansig Navigasie

en: Find %s
af_ZA: Vind %s

en: %s List Navigation
af_ZA: %s Lys navigasie

en: Find out more
af_ZA: Vind meer uit

en: Day Navigation
af_ZA: Dag navigasie

en: Skipped row numbers: %s
af_ZA: Ry getalle wat oorgeslaan is:% s

en: The import statistics above have the following meaning:
af_ZA: Die invoer statistieke hierbo het die volgende betekenis:

en: Skipped: %d
af_ZA: Oorgeslaan:% d

en: Updated: %d
af_ZA: Opgedateer:% d

en: Inserted: %d
af_ZA: Ingevoeg:% d

en: Import complete!
af_ZA: Invoer Afgehandel!

en: Import Result
af_ZA: Voer Resultaat In

en: Import CSV File
af_ZA: Voer CSV Dokument in!

en: This file has column names in the first row
af_ZA: Hierdie lêer het kolom name in die eerste ry

en: CSV File:
af_ZA: CSV Dokument:

en: Import Type:
af_ZA: Invoer Tipe

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
af_ZA: Een kolom in jou CSV moet die Gebeurtenis titel wees. Nog een moet die Gebeurtenis begin datum wees. Alle ander velde is opsioneel.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
af_ZA: Na die invoer van jou Organiseerders en plekke, voer van jou Gebeure in:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
af_ZA: Nadat jy jou lêer opgelaai het, sal jy die geleentheid kry om die kolomme in jou CSV kaart aan te dui velde in The Events Calendar.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
af_ZA: Een kolom in jou CSV moet die organiseerder / Plek naam wees. Alle ander velde is opsioneel.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
af_ZA: Laai 'n CSV-lêer met 'n rekord van elke lyn. Die eerste reël mag kolom name (merk die boks hieronder) bevat.

en: Select the appropriate import type.
af_ZA: Kies die toepaslike invoer tipe.

en: To import organizers or venues:
af_ZA: Om organiseerders of Plek in te voer.

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
af_ZA: As jou gebeure het organiseerders of plekke het, voer dit asseblief eerste in.

en: Import Instructions
af_ZA: Invoer Instruksies

en: Events Import
af_ZA: Gebeure Invoer

en: Save Settings
af_ZA: Stoor instellings

en: Perform Import
af_ZA: Bemagtig Invoer

en: Event Fields
af_ZA: Gebeurtenisvelde

en: Column Headings
af_ZA: Kolomopskrifte

en: Column Mapping: %s
af_ZA: Kolom Uitleg:% s

en: Your current Events URL is %s
af_ZA: Jou huidige gebeurtenis URL% s

en: Past %s
af_ZA: Vorige %s

en: + Google Map
af_ZA: + Google Kaart

en: Click to view a Google Map
af_ZA: Klik om na Google Kaart te gaan

en: %s for
af_ZA: %s vir

en: Find out more »
af_ZA: Vind meer uit »

en: Loading %s
af_ZA: Laai %se

en: Tags:
af_ZA: Sleutelwoorde:

[ctx: category list label]
note: translators: %s is the singular translation of "Event"
en: %s Category | %s Categories
af_ZA[0]: %se Kategorie
af_ZA[1]: %se Kategorieë

en: Category
af_ZA: Kategorie:

en: Tomorrow
af_ZA: Môre

en: Yesterday
af_ZA: Gister

en: Origin:
af_ZA: Oorsprong:

en: Details
af_ZA: Besondehede

en: Show:
af_ZA: Wys:

en: Title:
af_ZA: Titel:

en: Show Google Maps Link:
af_ZA: Wys Google Kaart Skakel:

en: Show Google Map:
af_ZA: Wys Google Kaart:

en: Postal Code:
af_ZA: Poskode:

en: Select a State:
af_ZA: Skies 'n Provinsie:

en: State or Province:
af_ZA: Provinsie:

en: Country:
af_ZA: Land:

en: City:
af_ZA: Stad / Dorp:

en: Hide the following settings tabs on every site:
af_ZA: Steek die volgende instellings oortjies op elke webtuiste weg:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
af_ZA: Dit is waar al die wêreldwye netwerk instellings vir Modern Tribe's The Events Calendar kan verander word.

en: Network Settings
af_ZA: Netwerk Verstellings

en: News and Tutorials
af_ZA: Nuus en Stap-vir-stap Voorbeelde

en: Premium Add-Ons
af_ZA: Premium Toevoegings

en: Requires:
af_ZA: Benodig:

en: Latest Version:
af_ZA: Nuuster Weergawe

en: More...
af_ZA: Meer...

en: You are up to date!
af_ZA: Jy is op datum!

en: You need to upgrade!
af_ZA: Jy moet opgradeer!

en: Debug Bar Plugin
af_ZA: Ontfout Funksie Toevoeging

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
af_ZA: Aktiveer hierdie opsie om ontfout inligting aan te teken. By verstek sal hierdiefoute by jou PHP fout puntelys aangemeld word. As jy die puntelys boodskappe in jou webleser wil te sien, dan raai ons jou aan om %s  te installer en te soek na die  "Tribe"oortjie in die foutspoor.

en: Debug mode
af_ZA: Ontfoutmodus

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
af_ZA: Jy mag vind duplikaat plekke en organiseerders ontstaan wanneer daar van  Kalender van 'n pre-3.0-weergawe opgedateer word. Klik op hierdie knoppie om outomaties die duplikate saam te smelt.

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
af_ZA: Duplikaat Plekke &amp; Organiseerders

en: Miscellaneous Settings
af_ZA: Ander instellings

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
af_ZA: 0 = heeltemal verkelin; 21 = heeltemal vergroot.

en: Google Maps default zoom level
af_ZA: Google Kaarte standaard vergroot vlak

en: Check to enable maps for events and venues.
af_ZA: Klik om kaarte vir die gebeure en plekke te bemagtig.

en: Enable Google Maps
af_ZA: Bemagtig Goolgle Kaarte

en: Map Settings
af_ZA: Kaart Verstellings

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
af_ZA: Die geldwaarde word gewoonlik voorafgegaan deur die geldeenheid simbool Deur hierdie opsie te kies, word die  simbool na die waarde geposisioneer.

en: Currency symbol follows value
af_ZA: Geldeenheidsimbool volg waarde

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
af_ZA: Stel die geldeenheid by simbool vir die gebeurtenis koste. Let daarop dat hierdie verandering slegs 'n impak toekomstige gebeure sal hê en dat die veranderings aangebring nie terugwerkend van toepassing sal wees nie.

en: Default currency symbol
af_ZA: Standaard geldwaardesimbool

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
af_ZA: 'N gebeurtenis wat na middernag aanhou? Kies 'n tyd na die gebeurtenis se einde om te vermy dat die gebeurtenis op die volgende dag se kalender verskein.

en: End of day cutoff
af_ZA: Einde van die dag afsnypunt.

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
af_ZA: Die bogenoemde moet verkieslik in meervoud wees, en hierdie is in enkelvoud <br /> Jou enkele gebeurtenis URL is: %s

en: Single event URL slug
af_ZA: Enkele gebeurtenis URL afkorting

en: Here is the iCal feed URL for your events:
af_ZA: Hier is die iCal voer URL vir jou Dienste:

en: Your current events URL is: %s
af_ZA: Jou  huidige Gebeure URL is: %s

en: The slug used for building the events URL.
af_ZA: Die afkorting wat gebruik word vir die bou van die gebeure URL.

en: Events URL slug
af_ZA: Gebeure URL afkorting

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
af_ZA: Wys gebeure saam met die webtuiste se ander plasings. Wanneer hierdie funskie aangeskakel is, sal gebeure ook voortgaan  op die standaard gebeure bladsy verskyn.

en: Include events in main blog loop
af_ZA: Sluit hierdie gebeurtenis in by die hoof blog stroom.

en: Enable comments on event pages.
af_ZA: Bemagtig kommentaar op gebeurtenis baldsye

en: Show comments
af_ZA: Wys Kommentaar

en: Enable live ajax for datepicker on front end (User submit not required).
af_ZA: Bemagtig lewendige ajax fir die datumkieskaart aan die voorkant van die webtuiste (Verbruiker inset is nie verpligtend)

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
af_ZA: Hierdie opsie is afgeskakel wanneer "Skakel die Gebeurtenis Soek Funksie " aangeskakel is op die blad skerm instellings.

en: Use Javascript to control date filtering
af_ZA: Gebruik Javascript om datum filters te beheer

en: Number of events to show per page
af_ZA: Hoeveelheid Gebeurtenisse per bladsy

en: General Settings
af_ZA: Algemene Instellingsbeurtenis Begin Datum

en: Show The Events Calendar link
af_ZA: Wys 'n voorbeeld van die skakel

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
af_ZA: Dink jy "Sjoe, hierdie toevoeging is ongelooflik! Ek moet Modern Tribe vir al hul harde werk bedank. " Die grootste belonging wat ons kan vra is vir erkenning. Voeg 'n klein tekst skakel aan die onderkant van jou kalender wat wys na ons Kalender projek.

en: See an example of the link
af_ZA: Wys 'n voorbeeld van die skakel

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
af_ZA: Dink jy "Sjoe, hierdie toevoeging is ongelooflik! Ek moet Modern Tribe vir al hul harde werk bedank. " Die grootste belonging wat ons kan vra is vir erkenning. Voeg 'n klein tekst skakel aan die onderkant van jou kalender wat wys na ons Kalender projek.

en: We hope our plugin is helping you out.
af_ZA: Ons hoop dat ons toevoeging help jou uit.

en: Check out the available add-ons
af_ZA: Check uit die beskikbare byvoegings

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
af_ZA: Op soek na bykomende funksionaliteit, insluitend herhalende gebeure, bykomende meta, gemeenskap gebeure, kaartjieverkope en meer?

en: Right here
af_ZA: Hier

en: Where's my calendar?
af_ZA: Waar is my kalender?

en: Finding your calendar.
af_ZA: Dit vind van jou kalender.

en: Finding & extending your calendar.
af_ZA: Dit vind & uitbreiding van jou kalender.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
af_ZA: As jy vertroud is met HTML, kan jy addisionele kode voeg voor die gebeurtenis bloudruk. Sommige temas mag vereis om dit te help met die stilering of uitleg.

en: Add HTML after event content
af_ZA: Voeg HTML na gebeurtenis inhoud

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
af_ZA: As jy vertroud is met HTML, kan jy addisionele kode voeg voor die gebeurtenis bloudruk. Sommige temas mag vereis om dit te help met die stilering of uitleg.

en: Add HTML before event content
af_ZA: Voeg HTML voor gebeurtenis inhoud

en: Advanced Template Settings
af_ZA: Gevorderde Bloudruk Stellings

en: Select the date format to use in datepickers
af_ZA: Kies die datum formaat om te gebruik vir die datum-kieser

en: Datepicker Date Format
af_ZA: Datum-kieser Datum Formaat

en: Month view events per day
af_ZA: Maand aansig van gebeure per dag.

en: Check this to use the classic header.
af_ZA: Kies hierdie opsie om die klassieke kop te gebruik.

en: Disable the Event Search Bar
af_ZA: Skakel die Gebeurtenis Soek Funksie af.

en: Default view
af_ZA: Standaard Aansig

en: You must select at least one view.
af_ZA: Jy moet ten minste een aansig kies.

en: Enable event views
af_ZA: Bemagtig gebeurtenis aansig

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
af_ZA: Kies 'n bladsy bloudruk om die voorkoms van jou kalender en gebeurtenis inhoud te beheer.

en: Events template
af_ZA: Gebeurtenis Bloudruk

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
af_ZA: 'N ten volle ontwerp en gestileerde bloudruk vir jou gebeure bladsye.

en: Tribe Events Styles
af_ZA: Tribe Events Style

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
af_ZA: Meer stilering, probeer stylaanwysings vanaf jou tema bekom.

en: Full Styles
af_ZA: Volle Style

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
af_ZA: Sluit slegs genoeg css in om komplekse uitlegte soos kalender en week aansig te verskaf.

en: Skeleton Styles
af_ZA: Geraamtestyl

en: Default stylesheet used for events templates
af_ZA: Standaard stylblad wat gebruik word vir gebeure bloudruk

en: Basic Template Settings
af_ZA: Basiese Bloudruk Verstellings

en: Display Settings
af_ZA: Skerm-instellings

en: Default Page Template
af_ZA: Standaard Bladsy Bloudruk

en: Default Events Template
af_ZA: Standaard Gebeurtenis Bloudruk

en: View
af_ZA: Kyk

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: or
af_ZA: of

en: Address:
af_ZA: Adres:

en: Email:
af_ZA: E-pos:

en: Website:
af_ZA: Webtuiste:

en: Phone:
af_ZA: Telefoon:

en: Cost:
af_ZA: Koste:

en: Currency Symbol:
af_ZA: Geldeenheid Simbool

en: %s Cost
af_ZA: %s Koste

en: URL:
af_ZA: Web Adres

en: %s Website
af_ZA: %s Webwerf

en: Timezone:
af_ZA: Tydsone:

en: YYYY-MM-DD
af_ZA: JJJJ-MM-DD

en: Getting Started
af_ZA: Spring Weg

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
af_ZA: Gebruik dít om die kalender se data te deel met Google Calendar, Apple iCal en ander 
    versoenbare programme.

en: iCal Export
af_ZA: iCal uitvoer

en: Download .ics file
af_ZA: Laai .ics lêr af.

en: Google Calendar
af_ZA: Google Kalender

en: Add to Google Calendar
af_ZA: Voeg by Google Kalender

en: %1$s %2$s iCal Feed
af_ZA: %1$s %2$s iCal voer

en: South Africa
af_ZA: Suid Afrika

en: Egypt
af_ZA: Egipte

en: Central African Republic
af_ZA: Sentaal Afrika Republiek

en: Canada
af_ZA: Kanada

en: British Indian Ocean Territory
af_ZA: Britise Indianse Oseaan Gebied

en: Brazil
af_ZA: Brazilië

en: Belgium
af_ZA: België

en: Australia
af_ZA: Australië

en: Armenia
af_ZA: Armenië

en: Argentina
af_ZA: Argentinië

en: Antarctica
af_ZA: Antarctika

en: American Samoa
af_ZA: Amerikaanse Samoa

en: Algeria
af_ZA: Algerië

en: Select a Country:
af_ZA: Kies 'n Land:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
af_ZA: Land lys moet geformateer word met een land per reël in die volgende formaat: <br> VSA, die Verenigde State van Amerika <br> die Verenigde Koninkryk, die Verenigde Koninkryk.

en: %s must be a phone number.
af_ZA: %se moet 'n telefoon nommer wees.

en: %s must consist of 5 numbers.
af_ZA: %s moet uit 5 nommers bestaan.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
af_ZA: %s moet slegs bestaan uit letters, spasies, afkapings en ruimtes.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
af_ZA: %s moet slegs bestaan uit letters, nommers, koppeltekens, afkapings en ruimtes.

en: %s must be a number between 0 and 21.
af_ZA: %s moet 'n getal tussen 0 en 21 wees.

en: %s must be a number or percentage.
af_ZA: %s moet 'n nommer of 'n persentasie wees.

en: %s cannot be a duplicate
af_ZA: %s kan nie 'n duplikaat wees nie

en: %s cannot be the same as %s.
af_ZA: %s kan nie die selfde wees %s nie.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
af_ZA: Vergelyking validering het misluk, omdat geen vergelykings waarde voorsien was vir die %s veld nie

en: %s must have a value that's part of its options.
af_ZA: %s moet 'n waarde hê wat deel is van sy opsies.

en: %s must be a valid absolute URL.
af_ZA: %s moet 'n geldige absolute URL wees.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
af_ZA: %s moet 'n geldige skakel (getalle, letters, koppeltekens en onderstreping) wees.

en: %s must be a positive number.
af_ZA: % s moet 'n positiewe getal wees.

en: %s must contain numbers, letters and dots only
af_ZA: % s moet slegs syfers, letters en punte bevat

en: %s must contain numbers and letters only
af_ZA: % s moet slegs syfers en letters bevat

en: Non-existant field validation function passed
af_ZA: Nie-bestaande veld validering funksie geslaag

en: Field ID:
af_ZA: Veld ID:

en: Invalid or incomplete field passed
af_ZA: Ongeldige of onvolledige veld geslaag

en: Yes
af_ZA: Ja

en: Tickets
af_ZA: Kaartjies

en: Delete
af_ZA: Verwyder

en: Email
af_ZA: E-pos

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
af_ZA: Bloudruk oorheersers moet geskuif word na die korrekte subgids: tribe_get_template_part('%s')

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
af_ZA: Bloudruk Oorheersers moet geskuif word na die korrekte subgids:% s

en: No previous %s
af_ZA: Geen vorige %s

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
af_ZA: Geen bypassende %1$s op die %2$s lys. Gaan kyk asseblief na die volle kalender vir 'n volledige lys van %3$s.

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
af_ZA: Geen opkomende %1$s op die %2$s lys. Gaan kyk na ander opkomende %3$s vir die kategorie of besoek die volle kalender.

en: This %s has passed.
af_ZA: Hierdie %s is al verby

en: The requested date "%s" was not valid &ndash; showing the current month instead
af_ZA: Die versoekte datum "%s" is nie geldig nie &ndash; wys in plaas daarvan die huidige maand

en: There were no results found.
af_ZA: Daar was geen resultate gevind nie.

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of events.
af_ZA: Geen bypassende %1$s op die %2$s lys nie. Gaan kyk asseblief na die volle kalender vir 'n volledige lys van gebeure.

en: No matching %1$s listed under %2$s scheduled for %3$s. Please try another day.
af_ZA: Geen bypassende %1$s op die %2$s lys geskeduleer vir %3$s. Probeer 'n ander dag.

en: Ongoing
af_ZA: Deurlopend

en: All Day
af_ZA: Heeldag

en: System Information
af_ZA: Sisteem Inligting

en: There are no fields setup for this tab yet.
af_ZA: Daar is geen velde opgestel vir hierdie afdeling nie.

en: None of your settings were saved. Please try again.
af_ZA: Nie een van jou stellings is gestoor nie. Probeer asseblief weer.

en: Your form had the following errors:
af_ZA: Jou vorm het die volgende probleme gehad:

en: The request wasn't sent from this tab.
af_ZA: Die versoek is nie van hierdie afdeling af gestuur nie.

en: The request was sent insecurely.
af_ZA: Die versoek is onveilig gestuur.

en: You don't have permission to do that.
af_ZA: Jy het nie toestemming om dit te doen nie.

en: You've requested a non-existent tab.
af_ZA: Jy het 'n nie-bestaande afdeling gekies.

en: %s Settings
af_ZA: %se Verstellings

en: Events Settings
af_ZA: Gebeurtenis Verstellings

en: Valid Key! Expires on %s
af_ZA: Geldig sleutel! Verval op %s

en: Sorry, key validation server is not available.
af_ZA: Jammer, sleutel validering bediener is nie beskikbaar nie.

en: unknown date
af_ZA: Onbekende datum

en: License key(s) updated.
af_ZA: Lisensiesleutel(s) opgedateer

en: A valid license key is required for support and updates
af_ZA: 'n Geldige lisensie sleutel word benodig vir die ondersteuning en opgraderings

en: License Key
af_ZA: Lisensiesleutel

en: Error
af_ZA: Probleem

en: Once Every 30 Mins
af_ZA: Eenkeer elke 30 Minute

en: Day Of
af_ZA: Dag van

en: %s From
af_ZA: %s Vanaf

en: Date
af_ZA: Datum

en: Search
af_ZA: Soek

en: Day
af_ZA: Dag

en: Month
af_ZA: Maand

en: List
af_ZA: Lys

en: Calendar
af_ZA: Kalender

en: Settings
af_ZA: Verstellings

en: Add %s
af_ZA: Voeg %s by

en: View Calendar
af_ZA: Vertoon Kalender

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
af_ZA: Op soek na bykomende funksionaliteit, insluitend herhalende gebeure, kaartjieverkope, gemeenskaplike gebeure, nuwe aansigte en meer?

en: Additional Functionality
af_ZA: Bykomende Funksionaliteit

en: News from Modern Tribe
af_ZA: Nuus vanaf Modern Tribe

en: View All Add-Ons
af_ZA: Vertoon alle toevoegings

en: Support
af_ZA: Ondersteuning

en: %s Information
af_ZA: %s Informasie

en: %s Options
af_ZA: %s Opsies

en: Date out of range.
af_ZA: Datum is buite die verlangde reeks.

en: all
af_ZA: alle

en: events
af_ZA: gebeurtenisse

en: event
af_ZA: gebeurtenis

en: page
af_ZA: bladsy

en: Network
af_ZA: Netwerk

en: Done
af_ZA: Afgehandel

en: Today
af_ZA: Vandag

en: Prev
af_ZA: Vorige

en: Next
af_ZA: Volgende

en: No saved %s exists.
af_ZA: Geen gestoorde %s bestaan nie.

en: Available %s
af_ZA: Beskikbare %s

en: Custom field deleted.
af_ZA: Bykomende veld verwyder.

en: Custom field updated.
af_ZA: Bykomende veld opgedateer.

en: Parent %s Category
af_ZA: Hoof %s Kategorie

en: All %s Categories
af_ZA: Alle %s Kategorieë

en: Search %s Categories
af_ZA: Soek deur %s Kategorieë

en: %s Category
af_ZA: %s Kategorie

en: No %s found in Trash
af_ZA: Geen %s in die asblik gevind nie

en: No %s found
af_ZA: Geen %s gevind nie

en: Search %s
af_ZA: Soek %s

en: View %s
af_ZA: Besigtig %s

en: New %s
af_ZA: Nuwe %s

en: Add New %s
af_ZA: Voeg nuwe %s by

en: Add New
af_ZA: Voeg By

en: tag
af_ZA: sleutelwoord

en: category
af_ZA: Kategorie

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
af_ZA: Jammer, Die Kalender vereis PHP% s of hoër. Praat met jou web host oor die beweging van jou na 'n nuwer weergawe van PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
af_ZA: Jammer, Die Kalender vereis WordPress% s of hoër. Gradeer asseblief jou WordPress installasie op.

en: Licenses
af_ZA: Lisensies

en: Display
af_ZA: Aansig

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
af_ZA: Jou weergawe van The Events Calendar is nie up-op datum met een van jou The Events Calendarr byvoegings. %sDateer asseblief nou op.%s

en: Initializing Tribe Events on %s
af_ZA: InisialiseerTribe Events op %s

en: today
af_ZA: vandag

en: day
af_ZA: dag

en: past
af_ZA: vorige

en: upcoming
af_ZA: komende

en: list
af_ZA: lys

en: month
af_ZA: maand

en: Event
af_ZA: Gebeurtenis

en: Events
af_ZA: Gebeure

en: Organizer
af_ZA: Organiseerder

en: Organizers
af_ZA: Organiseerders

en: Venue
af_ZA: Plekke

en: Venues
af_ZA: Plekke

en: Upcoming Events
af_ZA: Komende Gebeure

en: Events List
af_ZA: Gebeure Lys

en: A widget that displays upcoming events.
af_ZA: 'N widget wat die komende gebeurtenisse vertoon.

en: Settings saved.
af_ZA: Verstellings Gestoor

en: Could not save %s.
af_ZA: Kon nie %s stoor nie.

en: Temporary file not found. Could not save %s.
af_ZA: Tydelike lêer nie gevind nie. Kon nie %se stoor nie.

en: %s (post ID %d) created.
af_ZA: %s (artikel ID %d) geskep.

en: %s (post ID %d) updated.
af_ZA: %s (artikel ID %d) opgedateer.

en: Failed to import record in row %d.
af_ZA: Die rekord in %d kon nie ingevoer word nie.

en: Missing required fields in row %d.
af_ZA: Daar ontbreek vereiste velde in ry %d.

en: No importer defined for %s
af_ZA: Geen invoerder is vir %s gedefinieer.

en: Organizer Phone
af_ZA: Organiseerder Telefoon

en: Organizer Website
af_ZA: Organiseerder Webtuiste

en: Organizer Email
af_ZA: Organiseerder E-pos

en: Organizer Name
af_ZA: Organiseerder Naam

en: Venue Website
af_ZA: Plek webwerf

en: Venue Phone
af_ZA: Plek Telefoon

en: Venue Zip
af_ZA: Plek Poskode

en: Venue State/Province
af_ZA: Plek Provinsie

en: Venue City
af_ZA: Plek Stad

en: Venue Address 2
af_ZA: Plek adres 2

en: Venue Address
af_ZA: Plek Adres

en: Venue Country
af_ZA: Plek Land

en: Venue Name
af_ZA: Plek Naam

en: Event Website
af_ZA: Gebeurtenis Webwerf

en: Event Tags
af_ZA: Gebeurtenis sleutewoorde

en: Event Category
af_ZA: Gebeurtenis Kategorie

en: Event Currency Position
af_ZA: Gebeurtenis geldeenheid posisie

en: Event Currency Symbol
af_ZA: Gebeurtenis geldeenheid simbool

en: Event Cost
af_ZA: Toegansfooi

en: Event Show Map
af_ZA: Gebeurtenis Wys Kaart

en: Event Show Map Link
af_ZA: Gebeurtenis Wys Kaart Skakel

en: Event Venue Name
af_ZA: Gebeurtenis Plek Naam

en: All Day Event
af_ZA: Heeldag Gebeurtenis

en: Event End Time
af_ZA: Gebeurtenis Eind Tyd

en: Event End Date
af_ZA: Gebeurtenis Eind Datum

en: Event Start Time
af_ZA: Gebeurtenis Begin Tyd

en: Event Start Date
af_ZA: Gebeurtenis Begin datum

en: Event Description
af_ZA: Gebeurtenis Beskrywing

en: Event Name
af_ZA: Gebeurtenis Naam

en: Do Not Import
af_ZA: Moet nie invoer nie.

en: The following fields are required for a successful import:
af_ZA: Die volgende velde is nodig vir 'n suksesvolle invoer:

en: We were unable to process your request. Please try again.
af_ZA: Ons was nie in staat om jou versoek te verwerk nie. Probeer asseblief weer.

en: General
af_ZA: Algemene

en: The file went away. Please try again.
af_ZA: Die lêer het verdwyn. Probeer asseblief weer.

en: Import
af_ZA: Invoer

en: No select options specified
af_ZA: Geen kies opsies gespesifiseer

en: No checkbox options specified
af_ZA: Geen boks opsies gespesifiseer

en: No radio options specified
af_ZA: Geen radio opsies gespesifiseer

en: Invalid field type specified
af_ZA: Ongeldig veld tipe gespesifiseer

en: Free
af_ZA: Gratis

en: Event Add-Ons
af_ZA: Gebeurtenis Toevoegings

en: Merge Duplicates
af_ZA: Konsolideer Duplikate

en: Time:
af_ZA: Tyd:

en: Date:
af_ZA: Datum:

en: End:
af_ZA: Einde:

en: Start:
af_ZA: Begin:

en: End Date
af_ZA: Eind Datum

en: Start Date
af_ZA: Begin Datum

en: %s Categories
af_ZA: %s Kategorieë

en: Edit %s
af_ZA: Wysig %s

en: United States
af_ZA: Verenigde State

en: Unnamed Venue
af_ZA: Naamlose Plekke
